Try everything
 
HomeSearchLog inRegister

 

 Regulamin miasta

Go down 
AuthorMessage
Collin White
Prawa ręka szefa
Prawa ręka szefa
Collin White

Posts : 60
Join date : 2019-05-26

Regulamin miasta Empty
PostSubject: Regulamin miasta   Regulamin miasta I_icon_minitimeFri May 31, 2019 10:51 pm

GŁÓWNE:

1.1 Nick powinien być imieniem, nazwiskiem lub ksywką postaci.
1.2. Tak samo tyczy się avatara, który powinien przedstawiać twoją postać. Dozwolone jest używanie obrazka/zdjęcia zwykłego zwierzęcia, jako przybliżoną reprezentację postaci. Maksymalny rozmiar avatara to 240 x 400 px.
2.1. Zakazuje się rozprzestrzeniania treści pornograficznych, nazistowskich oraz urażającym innego człowieka/konkretną grupę. Szanujmy się.
2.2. Wyjątkami są ewentualne sceny erotyczne w fabule, które owszem nie są zakazane, jednakże powinny być uprzedzone wyraźnym komunikatem +18 , jak i najlepiej schowane w spoilerze.
3. Wszelkie konflikty powinny być rozstrzygane prywatnie, a nie przenoszone na forumowy chat.
4. Spam jest zabroniony, a na off top jest specjalnie przeznaczony temat, a nie fabuła.
5. Multinkonta są dozwolone, maksymalnie do 4 postaci, jednakże proszone jest o dbanie o aktywność każdego z nich. Administracja może dać pozwolenie na więcej.
6.1 Konta są uznawane za nieaktywne po upływie 2 miesięcy od ostatniej wizyty, bez wcześniejszego zgłoszenia nieobecności w jakikolwiek sposób.
6.2.Jest możliwość na odzyskanie takiego konta, po rozmowie z adminem, który zgodzi się na ponowne przydzielenie kolorku.
6.3. Po rejestracji na złożenie zapisu masz miesiąc, później konto zostanie usunięte.
7. Każdy gracz jest proszony o uzupełnienie pól w profilu.
8. Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu, o czym gracze zostaną uprzednio poinformowani.
9. Administrator nie zawsze ma rację, jak i może popełniać błędy, więc jeśli cokolwiek zostanie zauważone, wystarczy zgłosić.

10. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z obowiązku jego przestrzegania.


FABUŁA:

1. Nie można grać na fabule bez zaakceptowanej karty postaci.
2.1 Bilokacja jest dozwolona maksymalnie do dwóch miejsc naraz, jednakże gracz musi zdecydować o ich kolejności chronologicznej. Dobrze wiemy, że wiedza nie przenosi się w czasie. Innymi słowy: Twoja postać nie może posiadać informacji, którą zdobyła w przyszłości, nawet jeśli dwie gry odbywają się w tym samym czasie.
2.2. Opuszczenie tematu należy zakomunikować za pomocą prostego /zt na końcu postu.
3. Twoja postać nie jest wszechwiedząca, ani jej wiedza nie jest równa wiedzy gracza. Każdą informację trzeba uprzednio uzyskać w fabularny sposób.
4. Na forum jedynymi, grywalnymi postaciami są ssaki, wykluczając ludzi. Wszystkie jednak oparte są o ziemskie realia i nie przyjmujemy żadnych, magicznych kreatur. Farba do sierści istnieje, więc można dodać nieco nienaturalnych zabarwień do swojej postaci, jednakże bez przesady. Całkowicie tęczowe psy będą odrzucane.
5.1 Dozwolone jest granie postaciami kanonicznymi, czyli pochodzącymi bezpośrednio z filmu. Jednakże proszę wziąć pod uwagę, że fabuła na forum odbywa się w pewnego rodzaju alternatywnej rzeczywistości, więc wydarzenia z filmu nigdy się nie odbyły.
5.2 Poniżej umieszczona lista zajętych postaci kanonicznych:
Spoiler:
 

6. Wszelkie porwania, kradzieże, ewentualne zranienia, czy nawet zabójstwa dotyczące drugiego gracza powinny być wcześniej uzgodnione. Nikt nie ma prawa zabić twojej postaci bez wcześniejszej zgody. Nawet MG.
7. MG (mistrz gry) ma prawo jednak pojawić się w każdej sesji i nieco ją podkoloryzować. Możesz oczywiście poprosić go, aby odszedł, jednakże nie masz prawa zmusić nikogo do wyjścia siłą.
8.1 To samo tyczy się innych graczy. Tematy nie są zarezerwowane dla konkretnych osób. Każdy może wejść i wyjść kiedy mu się tylko żywnie podoba.
8.2 Wyjątkiem jest mieszkanie twojej postaci. Każdy gracz ma prawo założyć sobie wątek z mieszkaniem w jednej z dostępnych dzielnic i jest to teren prywatny. Miejsce, do którego wyłącznie on ma dostęp... oraz ewentualnie zaproszeni goście.
9. Fabuła na forum będzie co jakiś czas aktualizowana, prosimy zerkać do odpowiedniego działu -> KLIK
Back to top Go down
https://zootopia.forumpolish.com
 
Regulamin miasta
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zootopia PBF :: RATUSZ :: Zasady miasta-
Jump to: