Try everything
 
HomeSearchLog inRegister

 

 Grupy

Go down 
AuthorMessage
Collin White
Prawa ręka szefa
Prawa ręka szefa
Collin White

Posts : 60
Join date : 2019-05-26

Grupy Empty
PostSubject: Grupy   Grupy I_icon_minitimeWed Sep 11, 2019 3:22 pm

Tutaj znajdują się opisy grup oraz listy najważniejszych ról w każdej z organizacji. Role są przeważnie otwarte, aby zająć jedną z nich trzeba się zapytać o pozwolenie od administracji.

Podstawowe:

Drapieżnicy:
Zawsze na górze łańcucha pokarmowego - ssaki mięsożerne, które niegdyś siały postrach wśród pomniejszej zwierzyny. Teraz, gdy nasi mlekopijcy wyewoluowali, porzucili swoje drastyczne metody. Teraz ich główną dietą są ryby, drób a także niekiedy owady. Mimo iż pozornie zawiązali pokój ze swoimi "ofiarami" wielu z nich wciąż spotyka się ze sporą dyskryminacją, zwłaszcza że ich liczba jest mniejsza niż ssaków roślinożernych.

Ofiary:
Większa część populacji, niegdyś znajdująca się na dnie łańcucha pokarmowego. Po zawiązaniu pokoju ze swoimi oprawcami rozpoczęli swoje życie w spokoju i harmonii... przynajmniej tak niektórzy powiadają. Większość wciąż żywi mieszane uczucia co do drapieżników, nie akceptując ich jako część społeczeństwa lub widząc w nich wyraźne niebezpieczeństwo. Ich siła jest jednak w ilości nie sile.

Grupy I_folder_big
Organizacje:

Grupy GFZltjd

Mający swoją główną bazę w Savanna Central - dobrze zmobilizowana policja Zootopii zawsze stara się stać na straży prawa. Z przytłaczającymi miasto ostatnio, tajemniczymi wydarzeniami mają oni coraz więcej pracy w swoich łapach i nie pomaga wcale fakt, że coraz więcej mieszkańców zaczyna powoli tracić do nich swoje zaufanie. Zwłaszcza po rozniesieniu się plotek, że niektórzy w policji współpracują z kryminalistami.
Policja niegdyś była bardziej restrykcyjna, jednakże teraz jest otwarta na przyjęcie każdego rodzaju zwierzęcia od gryzonia po słonia.

Szef Policji: ?

MAFIA:

Grupy SyNF9qr

Jest to największa rodzina mafijna w mieście. Jej głównym zajęciem jest handel niewolnikami, a ich "produkty" są przeważnie najlepszej jakości. Złapane na ulicy bezdomne i bezużyteczne zwierzęta stanowią mniejszość. Najczęściej są to zdolni do wszystkiego kryminaliści czy nawet wytrenowani w okrutnych warunkach zabójcy. Sama rodzina za miastem ma bardzo wiele instytutów, które pod przykrywką trenują małe, najczęściej sprzedane tam dzieci na zabójców, z których użytek robi później wojsko czy inne organizacje. Główną siedzibę mają w miejskim więzieniu, skąd również pozyskują bardzo wielu użytecznych dóbr. Ostatnio ich bardzo częstym klientem jest organizacja zwana jako "Scarlet".

Szef rodziny: ?

Prawa ręka szefa:
?

Grupy GGD0IJ9

Mniejsza z dwóch, najbardziej znaczących rodzin w mieście. Sprawuję ona pieczę nad dużą ilością kasyn, czasem mówi się, że to wszystko była wina pierwszego szefa, który był uzależniony od gier hazardowych. Cóż, jak było z następnymi pokoleniami, trudno powiedzieć. Mówi się jednak, że jeśli zadłużysz się w którymkolwiek z ichniejszych lokali, Conigilo użyje wszelkich, dostępnych metod aby pieniądze od ciebie odzyskać. W najgorszych przypadkach użyją nawet zwierzęcego życia, aby odzyskać należne im pieniądze. Właśnie dlatego zadłużeni klienci często kończyli jako niewolnicy sprzedawani rodzinie Volpe, która robi z nich dużo lepszy użytek, lub ich martwe ciała zostawały spieniężane w najróżniejszych lokalach medycznych.


Szef rodziny: William White (NPC) - Pozycja jednak otwarta. Wystarczy, że ustalisz ze mną, jak "usuniesz" poprzedniego szefa.

Prawa ręka szefa: Collin White

Grupy I_folder_big

INNE:

Grupy ORb0DwC

Scarlet to organizacja drapieżników, którzy postanawiali powrócić do starych tradycji i rozpoczęli nielegalne polowania na zwierzęta. Przeważnie mają wydzielone pokoje, czy nawet ogrodzone obszary w przypadku bardziej majętnych zwierząt, gdzie zmuszają swoje ofiary do ucieczki nim jej nie dopadną i pozbawią życia. Nigdy nie używają do tego broni tylko czystych kłów i pazurów. Jeśli mają wystarczające fundusze posługują się nielegalnym targiem zwierzęcym, aby zdobyć ofiary. Dlatego właśnie mają dobry kontakt z rodziną Volpe. Ci o mniejszym majątku najczęściej zdobywają przyszłe "pożywienie" własnymi rękoma.

Rangę w organizacji dyktuje posiadana przed ciebie ilość pieniędzy.

Członkowie Scarlet nie mają swojej siedziby głównej. Organizują wiele różnorodnych spotkań. Nie mają wyraźnie określonych zasad, jedyne co je łączy... to maski. Członkowie Scarlet na każde spotkanie ubierają karmazynowe maski, które mają za zadanie przysłonić chociaż część pyska. Właśnie dlatego mogą cieszyć się anonimowością. Mówi się, że kolor wziął się z rozkazu pierwszego szefa, który nie lubił jak bardzo krew zabitego zwierzęcia zostawiała ślady na jego ubraniach, toteż chodził ubrany w czerwień.

Szef organizacji: ?


Grupy BjyBAeT

White Fang to organizacja początkowo stworzona przez małą grupkę słabszych roślinożerców, którzy postanowili rozpocząć walkę z drapieżnikami, napawającymi ich strachem. Cała idea rozwinęła się niezwykle i w tym momencie organizacja jest jednym z najniebezpieczniejszych stowarzyszeń terrorystycznych w całym mieście. White Fang stawia na technologię. Wieżą, że dzięki niej mogą przewyższyć dużo silniejszych przeciwników. Są przeważnie dobrze zapoznani z wszelką bronią.

Organizują wiele pomniejszych ataków. Teraz za swojego głównego przeciwnika uważają członków Scarlet, którzy reprezentują wszystko, czego w drapieżnikach nienawidzą.

Główną siedzibę mają głęboko w Canal District. Znajduje się w niegdyś częściowo zalanej, podziemnej kopalni. Teraz już wszystko zostało ustabilizowane i możesz tam znaleźć sporą salę rozpraw a także wiele pokoi do spokojnego spędzenia nocy przy dłuższych spotkaniach.

Szef organizacji: ?

Prawa ręka szefa: ?

Grupy I_folder_big

Nie dołączenie do żadnej grupy daje ci rangę:

Grupy LhyPmnP

Z początku można należeć tylko do jednej organizacji. Później oczywiście dozwolona jest fabularna jej zmiana (o czym admin powinien zostać poinformowany). Nikit też nie zakazuje późniejszego grania na dwa fronty.
Back to top Go down
https://zootopia.forumpolish.com
 
Grupy
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zootopia PBF :: RATUSZ :: Tablica informacyjna :: SPRAWY FABULARNE-
Jump to: