Try everything
 
HomeSearchLog inRegister

 

 Rinkusu

Go down 
AuthorMessage
Rinkusu
Zwykły oficer
Zwykły oficer
Rinkusu

Posts : 3
Join date : 2019-10-19

Rinkusu Empty
PostSubject: Rinkusu   Rinkusu I_icon_minitimeSat Oct 19, 2019 1:21 pm

Imię i nazwisko postaci: Rinkusu Puredeta.

Płeć: Samiec.

Wiek: 26 lat.

Gatunek zwierzęcia: Ryś rudy (Lynx rufus).

Grupy: Drapieżnicy, Policja.

Zawód: Policjant.

Miejsce Zamieszkania: Savanna Central.

~~**~~

Aparycja: Wysoki, barczysty, szczupły i umięśniony: z pewnością należy do czołówki najlepiej zbudowanych w całych służbach mundurowych. Naturalny kolor jego szorstkiej w dotyku, krótkiej, cętkowanej sierści jest płowy, chociaż ryś niekiedy farbuje ją na ciemnorudy, głównie by ukryć kompromitujący - według niego - szczegół, mianowicie przebiegające po linii grzbietu ogniste pasemko. Ogon Rinkisu jest gruby i nieco powyżej przeciętnej długość. Prawe oko rysia ma barwę ciemnej zieleni, podczas gdy na lewym znajduje się bielmo - ryś nosi na nim przepaskę. Spore uszy zwieńczone są charakterystycznymi dla gatunku pędzelkami. Można byłoby go uznać za doprawdy przystojnego, gdyby tylko nie drobny zgrzyt w postaci defektu oka.

Charakter: Aż dziw, że Rinkisu dostał się do Policji, choć być może nie jest to aż tak zaskakujące, patrząc po tym, że część jego cech mogła mu ułatwić wędrówkę po tej długiej i najeżonej przeszkodami drodze. Po pierwsze, coś w jego sposobie bycia wywołuje niepokój w niemal każdym, kto ma nieszczęście znaleźć się z nim w jednym pokoju - jest to jego niezachwiana pewność siebie. Po drugie, Rinkisu niekiedy zdaje się kpić z rozmówcy, mimo że z jego ust nie pada ani jedno słowo, które mogłoby na to wskazywać. Coś nieuchwytnego w samym fakcie jego istnienia zbija innych z tropu i doprowadza do irytacji, mają oni bowiem nieodparte wrażenie, że w głębi duszy ryś drwi z każdego wypowiadanego przez nich słowa. Po trzecie, rysiowi temu wyjątkową przyjemność sprawia obserwowanie reakcji rozmówców na jego sposób bycia, patrzenie na ich niejasne zdenerwowanie i niepokój. Jak wobec tego wyjaśnić fakt, że Rinkisu jest policjantem? Z pewnością odpowiada za to jego pragnienie sprawiedliwości, inteligencja, opanowanie, odwaga i zdolność do okręcenia sobie każdej niemal osoby wokół palca, by wydobyć od niej to, co w danej chwili jest mu potrzebne.

Historia: Urodził się w średniej wielkości mieście, gdzie spędził pierwsze lata życia i chodził do szkoły. Po ukończeniu pierwszego etapu edukacji wyjechał do Zootopii, by uczęszczać tu do szkoły mundurowej... i już tu został.

Ciekawski:

  • Lubi alkohol i czarną kawę.
  • Jego nazwisko oznacza drapieżnik.
  • Pracuje w policji z pobudek idealistycznych, choć jest materialistą.
Back to top Go down
Collin White
Prawa ręka szefa
Prawa ręka szefa
Collin White

Posts : 60
Join date : 2019-05-26

Rinkusu Empty
PostSubject: Re: Rinkusu   Rinkusu I_icon_minitimeSat Oct 19, 2019 1:49 pm

Rinkusu LCUGGXL

/Proszę wypełnić pola w profilu

_________________
#80bed1
Rinkusu HoYMpJK
FABUŁA:
KLIK || Wolny
Back to top Go down
https://zootopia.forumpolish.com
 
Rinkusu
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zootopia PBF :: KARTOTEKA :: Spis Ludności :: ZAAKCEPTOWANE KARTY POSTACI-
Jump to: