Zootopia PBF
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Try everything
 
HomeSearchLatest imagesLog inRegister

 

 Drobne propozycje

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Umberto Raybuck
Zwykły członek
Zwykły członek
Umberto Raybuck


Posts : 3
Join date : 2019-10-14

Drobne propozycje Empty
PostSubject: Drobne propozycje   Drobne propozycje I_icon_minitimeSun Oct 20, 2019 1:35 am

Brakowało mi tematu zbiorczego na pomniejsze propozycje, to i zakładam go - tutaj możecie przedstawić swoje pomysły na niewielkie zmiany.
Back to top Go down
Umberto Raybuck
Zwykły członek
Zwykły członek
Umberto Raybuck


Posts : 3
Join date : 2019-10-14

Drobne propozycje Empty
PostSubject: Re: Drobne propozycje   Drobne propozycje I_icon_minitimeSun Oct 20, 2019 4:02 am

No więc mam kilka pierdółek do zaproponowania, głównie związanych ze stylem forum.

  1. Usunięcie podkreśleń pod linkami, na przykład w liście graczy w "Members connected during last 24 hours". Nie wiem czy innych też to tak drażni, ale myślę, że bez tego podkreślenia łatwiej będzie czytać nicki graczy i ogólnie lepiej będą się prezentowały ich kolory.
    Teraz:
    Drobne propozycje RJ3SdMR
    Po usunięciu ("Wymiana" ma ciemniejszy kolor, bo mam na niej kursor):
    Drobne propozycje 6iEjz2L
    Tutaj kodzik, który trzeba wkleić na sam dół w panel administracyjny -> display -> colors -> arkusz css:
    Code:
    a:link {
        text-decoration: none !important;
    }

    a:hover {
        color: #b3b3b3 !important;
        text-decoration: none !important;
    }

  2. Dodanie fancy suwaczków do opisów działów. Można też dodać szerszą-większą wersję takiego suwaczka jako główny suwak forum.
    Na razie suwaczki wyglądają tak:
    Drobne propozycje 5oj5wI5
    Tak suwaczki będą wyglądały po prawidłowym dodaniu kodów:
    Drobne propozycje MDtBKcv
    Dodanie tego jest trochę bardziej skomplikowane (ale naprawdę tylko trochę) niż usunięcie podkreśleń pod linkami, dlatego, jeżeli propozycja się spodoba, wytłumaczę wszystko obrazkowo przez pw.
  3. Usunięcie białej ramki wokół menu emotikon w podglądzie postu. Razi w oczy, cóż.
    Teraz:
    Drobne propozycje 43dl3mB
    Po dodaniu kodu:
    Drobne propozycje 7TQ5RFI
    Tutaj kodzik, który trzeba wkleić na sam dół w panel administracyjny -> display -> colors -> arkusz css:
    Code:
    #sceditor_smilies {
        background-color: unset !important;
    }

  4. Stonowanie belek z nazwami kategorii i belek ogólnie nagłówków w tabelach (na przykład belka z "Author" i "Message" nad pierwszym postem w temacie. Nie wyglądają źle, ale według mnie bardziej g u s t o w n i e będzie z łagodniejszym gradientem xD Kod przyciemnia też nieco napisy na tych belkach (do koloru wziętego z dużego napisu "Zootopia" w ogłoszeniach) i, w nazwach kategorii, dodaje malutki odstęp z lewej, żeby litery nie przytulały się do ramki.
    Teraz:
    Drobne propozycje LCTt1pJ
    Po zmianie:
    Drobne propozycje TRqjbLn
    Tutaj kodzik, który trzeba wkleić na sam dół w panel administracyjny -> display -> colors -> arkusz css:
    Code:
    th {
        color: #c5c5c5;
        background-image: linear-gradient(to bottom, #2a2a2a, #212121, #191919, #0f0f0f, #000000);
    }

    .secondarytitle, .secondarytitle h2 {
        color: #c5c5c5;
    }

    td.cat, td.catBottom, td.catHead, td.catLeft, td.catRight, td.catSides {
        background-image: linear-gradient(to bottom, #2a2a2a, #212121, #191919, #0f0f0f, #000000);
        padding-left: 1%;
    }

    a.cattitle {
        color: #c5c5c5;
    }

  5. W forumlarzu karty postaci jest drobny błąd:
    Code:
    [b]Ciekawski:[/b]
    To miały być "Ciekawostki", prawda?
Back to top Go down
Clarke Clawson
Studentka ASP
Studentka ASP
Clarke Clawson


Posts : 7
Join date : 2019-10-13

Drobne propozycje Empty
PostSubject: Re: Drobne propozycje   Drobne propozycje I_icon_minitimeWed Oct 23, 2019 8:56 pm

Ja tylko mam drobną propozycję żeby wyróżnić jakoś tematy nieprzeczytane bo nie widać różnicy między tymi bez zmian i tymi z nowymi postami Smile
Back to top Go down
Sponsored content





Drobne propozycje Empty
PostSubject: Re: Drobne propozycje   Drobne propozycje I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Drobne propozycje
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Zootopia PBF :: RATUSZ :: Dla Graczy :: PROPOZYCJE-
Jump to: